APIE MUS

PASAULIO ŽENKLAS № 1 VERSLO ŠVIETIMO

VERSLO UGDYMAS Tarptautinio tinklo MINIBOSS VERSLO MOKYKLA vaikams ir paaugliams - tai nauja pasaulio tendencija!

MINIBOSS BRAND #1

Šiandien labiau nei bet kada padidėjo poreikis mokytis verslo nuo pat vaikystės, nes dabartinė verslo kultūra leidžia užauginti stiprią ir kūrybingą naująją kartą ir sukurti efektyvias bendrųjų sistemų plėtros strategijas.

Naujajam šimtmečiui reikia kokybiškai naujo verslo mąstymo ir naujos švietimo kokybės!

Pats žodis „UGDYMAS“ reiškia „idealų studento įvaizdį“, kuris turėtų būti šios švietimo sistemos produktas. Kokius vaikus mes auginame? Kokias savybes turėtų turėti šis žmogus?

MINIBOSS VERSLO MOKYKLA yra tarptautinis XXI amžiaus švietimo tinklas, pristatantis naujausias programas, metodus ir technologijas mokant vaikus ir paauglius verslo teorijos ir praktikos per visapusišką asmenybės ugdymo prizmę.

Švietimo tinklas MINIBOSS jungia viso pasaulio verslo mokyklas, jų studentus, mokytojus, verslininkus socialiai atsakingo verslo bendruomenėje su misija - užauginti naują sėkmingų ir laimingų žmonių kartą, gebančią daryti reikšmingą pasaulio pertvarką!

Išskirtinę vaikų ir paauglių verslo mokymo programą ir interaktyvią metodiką MINIBOSS VERSLO MOKYKLA sukūrė Europos verslo plėtros biuro (EBBD) mokslinio centro mokslininkai, ekonomistai ir verslininkai Europos verslo plėtros asociacijos (EABD) iniciatyva. , kuriame dirbama su pagrindiniais Europos Sąjungos mažų ir vidutinių įmonių plėtros programų principais - Europos įmonių tinklas (EEN), www.een.ec.europa.eu.

Pasaulinis MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS tinklas vystosi franšizės technologijos pagrindu.

MINIBOSS VERSLO MOKYKLOS FRANČIZĖ yra teisė atidaryti koncepcinio verslo mokyklą jūsų mieste ir naudoti paruoštą efektyvaus verslo modelį, visą intelektinės nuosavybės paketą (akademines programas ir vadovėlius, metodinę medžiagą, visą globalių švietimo renginių sistemą, autorių teises mokyti vaikus ir paauglius verslo teorijos ir praktikos, taip pat prekės ženklus ir paruoštas verslo strategijas).

MINIBOSS FRANCHISE

Ken Robinson. Changing Education Paradigms

ABOUT MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UK)

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Online store MINIBOSS